miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ekipa z Nowego Sącza organizuje ogólnopolską galę! HFO: Aim High tylko w TVP Sport

0 741

Nareszcie! Zawodowy kickboxing powraca! Organizacja HFO zorganizuje swoją pierwszą studyjną galę już 13 czerwca. Będzie to historyczne wydarzenie, po raz pierwszy w naszym kraju. – Odmrażając polski sport nie zapominamy o fanach kickboxingu, dlatego jako pierwsi serwujemy wam jego solidną dawkę – informują organizatorzy. HFO od kilku lat organizuje profesjonalne gale K-1 w Nowym Sączu, zaplanowana w maju niestety musiała zostać odwołana. 

 

Czytaj również: Kobieta wsiadła do samochodu z prawie 3,5 promilami!
Poznaj historię 15 pijaków za kółkiem

 

Najlepsze zawodowe K-1 w Polsce na żywo na TVP Sport

HFO Kickboxing powraca z galą studyjną już 13 czerwca. Na żywo tylko na TVP Sport

Opublikowany przez Madfight Piątek, 22 maja 2020

 
W walce wieczoru czerwcowej gali zobaczymy reprezentanta słynnego Golden Glory, Michała Gęsiarza. Mieszkający i trenujący na co dzień w stolicy naszych zachodnich sąsiadów, Berlinie fighter jest już doświadczonym kickboxerem. Co ciekawe Michał ma na swoim koncie również walki w formule MMA. Do największych sukcesów podopiecznego Tareka Gromnicy należy zaliczyć wywalczone w 2018 roku mistrzostwo Europy organizacji IPTA w formule pro am. Rok później wywalczył ten sam pas w niższej kategorii wagowej. Pod koniec maja Gęsiarz miał zaplanowaną walkę w organizacji Enfusion ale z wiadomych przyczyn gala została odwołana. Dlatego fali przygotowań do najważniejszej walki w karierze Michał postanowił podjąć rękawicę rzuconą przez reprezentującego sekcję boksu łódzkiego klubu sportowego, Patryka Radonia.

 

 

W ostatniej walce pochodzący z Bełchatowa zawodnik pokonał ‘Kata Polaków’. Właśnie taki pseudonim w naszym kraju nosi Artem Voskoboynikov. Panowie spotkali podczas gali Wirtuoz Challenge 4. Tym samym reprezentujący ŁKS Boks Łódź i holenderski Colosseum Gym zakończył zeszły rok z nieskazitelnym rekordem zawodowym 5-0. Radoń jest znany głównie ze swoich ekscytujących walk w organizacji DSF Kickboxing Challenge. Patryk w nieistniejącej już federacji wygrał trzy pojedynki. Mimo, że na celowniku Bełchatowianina znalazł się inny fighter, to z radością przystał na propozycję walki z uznanym na zachodzie Gęsiarzem.

W innej ogłoszonej walce zobaczymy uczestnika pojedynku roku 2019, Bartłomieja Domalika z Jarosz Fight Club. Podopieczny legendarnego Łukasza Jarosza stoczył prawdziwą wojnę z Mateuszem Kubiszynem podczas HFO: Spartan Night we wrześniu zeszłego roku. Fani i media zgodnie okrzyknęli tamten pojedynek walką roku. Zanim jednak dojdzie do rewanżu między oboma fighterami Domalik wyjdzie do ringu z Tomaszem Koniecznym z Centrum Aktywności Fizycznej w Rzeszowie. Reprezentant Podkarpacia wygrał ostatnią walkę na gali Angels of Glory, a dzień później zajął pierwsze miejsce na zawodach ALMMA. Ponadto w zeszłym roku został brązowym medalistą mistrzostw Polski Kickboxingu w formule oriental rules. Konieczny jest dużym underdogiem dlatego w tej walce będzie chciał za wszelką cenę udowodnić, że nie wypadł sroce spod ogona, a lata treningów pozwalają mu już rywalizować z krajową czołówką.

Opr. Rafał Kmak
fot.: HFO

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź