I Otwarty Turniej Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa za nami! Emocji nie brakowało

0 925

Wczoraj, 29 lutego w Łabowej odbył się I Otwarty Turniej Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa. 27 uczestników stanęło do walki w Gminnym Ośrodku Kultury w Łabowej. Na zawodach stawili się zawodnicy m.in. z Nowego Sącza, Gródka n/Dunajcem, Berestu, Mochnaczki Wyżnej, Tarnowa, Nowego Targu, a także Krosna. Punktualnie o 13 rozpoczęli sportowe zmagania.

Czytaj również: Na rozpoczęcie rundy wiosennej Sandecja remisuje w Tychach!
Cenny punkt jedzie do Nowego Sącza

Po bardzo zaciętych meczach została wyłoniona najlepsza 4 zawodników turnieju. Pary półfinałowe i wyniki: Stanley – Marek Lenart 1:3 Zbyszek Orzeł – Marek Hawrot 3:1

Zwycięsko z tych meczy wyszli Marek Lenart oraz Zbyszek Orzeł tym samym zameldowali się w finale turnieju. Stanley oraz Marek Hawrot musieli zadowolić się walką o 3 lokatę. 3 miejsce zdobył Stanley wygrywając z Markiem 3:1 tym samym nagroda za najniższe miejsce na podium pojechała do Tarnowa.

Mecz o pierwsze miejsce zaczął się rewelacyjnie dla Zbyszka (zawodnik PANDA DART TEAM). 1 leg padł jego zdobyczą i wydawało się, że jest w stanie skutecznie powalczyć z dobrze dysponowanym tego dnia Markiem Lenartem. Niestety dla Zbyszka na dłuższym dystansie doświadczony zawodnik z Krosna okazał się lepszy i zwyciężył w całym meczu 4:2.

Tym samym zdobywcą pierwszego miejsca w I Otwartym Turnieju Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa Marty Słaby został Marek Lenart!

Pierwsza 4 turnieju:
1. MAREK LENART (KROSNO)
2. ZBYSZEK ORZEŁ (PANDA DART TEAM NOWY SĄCZ)
3. STANLEY (TARNÓW)
4. MAREK HAWROT (KROSNO)

Organizatorzy rozdali też dwa indywidualne wyróżnienia, a mianowicie:
Nagroda MVP – trafiła w ręce Marka Lenarta! – świadczy to o świetnej formie zawodnika z Krosna!
Najlepszą kobietę w turnieju musiał wyłonić dodatkowy mecz pomiędzy Wiolą Wójcik, a Alicją Cisowską. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła zawodniczka klubu PANDA DART TEAM – Alicja Cisowska zdobywając tym samym pierwszą indywidualną nagrodę w karierze. Nagroda niespodzianka od naszych sponsorów została wylosowana przez Sabinę Gazdę i pojechała do Nowego Targu

– Mamy nadzieję, że ten turniej wpisze się na stałe do „sportowego CV” Gminy Łabowa. Wyszło fajnie, humory dopisywały i chcemy wierzyć, że wszyscy gracze wyjechali z Łabowej zadowoleni – informują organizatorzy. – Serdeczne dzięki dla tych, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju: Urząd Gminy Łabowa, Bogdański Fabryka Okien i Drzwi, Zregeneruj.com, Mrówka Łącko, Green-Tech, miastoNS.pl, hurtownie i sklepy elektrotechniczne-El-kag oraz dla najlepszego Markera Darek Szypuła. Szczególne podziękowania dla Sławka Rybarskiego za pomoc w organizacji ze strony Gminy Łabowa.

Najbliższy piątek (6 marca) zapraszamy na ligę oczywiście do Zajazdu Sądeckiego w Nowym Sączu. Do zobaczenia przy tarczy ??