miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Karol Trojan pobił rekord Polski w 24-godzinnym biegu! I zrobił to na bosaka!

0 272

Znany maratończyk, Ambasador Miasta Nowego Sącza, ale przede wszystkim propagator bosej aktywności – Karol „Bosy Wirus” Trojan, w dniach 8-9 września ustanowił rekord Polski podczas 11 edycji Mistrzostw Polski w 24-godzinnym biegu, podczas którego, zgodnie ze swoim zwyczajem, poskąpił sobie jakiejkolwiek formy obuwia.

 

Czytaj również: Ruszyły zapisy na warsztaty pływackie z Otylią Jędrzejczak!

 

Karol Trojan to niezwykle barwa postać . Aktywny sportowo, dążący do zawodowstwa maratończyk, który za cel swojego życia obrał sobie pokonywanie kilometrów bez obuwia, jest między innymi pierwszym bosym zdobywcą „Korony Maratonów Polskich” oraz pierwszą osobą, która obiegła boso Nowy Sącz. W ostatni weekend do swoich osiągnieć dorzucił rekord za „najdłuższy dystans przebiegnięty boso w 24 godziny”. Podczas zmagań na trasie reprezentował barwy UKS BUDOWLANI Nowy Sącz.

„Bosy Wirus”, jak to ma w zwyczaju, nie omieszkał sporządzić relacji ze swojego wyczynu. Szczegółowy opis wrażeń, jakie towarzyszyły sportowcowi podczas bicia kolejnego rekordu można znaleźć pod linkiem:

Bosy Rekord Polski i…

Jest to pełna pasji i pozytywnej energii lektura, inspirująca do tego, aby samemu zacząć pokonywać własne słabości i kroczyć przez życie, widząc przede wszystkim jego optymistyczne aspekty. Pozdro Karol!

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Fot.: bosywirus.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź