miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kontrowersyjny remis Amatora Paszyna

0 230

Amator Paszyn w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej zremisował z liderem A-Klasy Biegoniczanką Nowy Sącz. Mecz zakończył się wynikiem 4:4, nie obyło się jednak bez kontrowersji, ostatni rzut rożny, który został wykonany przez Biegoniczankę był zagrany po końcowym gwizdku.  

 

Czytaj również: Dariusz Dudek nowym trenerem Sandecji Nowy Sącz

 

– Jak to tego doszło? Sami nie wiemy. 95 minuta meczu i…koniec meczu, rzut karny, rzut rożny? Ostateczna decyzja to było rozegranie rzutu rożnego po końcowym gwizdku🙃. Kontrowersyjna sytuacja, która podcięła nam skrzydła, lecz to już historia. Każdy popełnia błędy i nie zamierzamy zwalać całej winy na sędziów – tak na swoim Facebooku napisał Amator Paszyn. 

Rundę jesienną zespoł z Paszyna kończy na wysokiej piątej pozycji, gromadząc w 14 spotkaniach 29 punktów, strzelając 41 bramek i tracąc zaledwie 19. 

Amator Paszyn to amatorska drużyna piłkarska założona 25 marca 1997 roku, która na co dzień rozgrywa mecze w A-Klasie. Sponsorem tytularnym jest firma Solgro, która jest jedną z wiodących marek w branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Dzięki wsparciu sponsora Amator prowadzi również zajęcia dla dzieci w swojej szkółce piłkarskiej Solgro Amator Paszyn. 

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i fot:. Amator Paszyn/ 90minut.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź