miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu zaprasza na artystyczne ferie

0 376

Wielkimi krokami zbliża się szkolna przerwa semestralna. Przed nami sześć tygodni wolnych od lekcji. Uczniom mieszkającym w Małopolsce przypadły dwa ostatnie tygodnie wyznaczonego okresu. Mamy jednak nadzieję, że zarówno grupy wypoczywające na zimowiskach ale także grupy szkolne, które jeszcze czekają na ferie, skorzystają ze specjalnej oferty zajęć warsztatowych oddziale Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu – Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

Czytaj również: Dziewczęta znowu to zrobiły! Starówka Nowy Sącz ponownie najlepsza

Zapraszamy na warsztaty:

  • MAGICZNE DRZEWO – Warsztaty tworzenia ozdoby ściennej. Przy pomocy odpowiedniego splotu sznurka jutowego i drutu zostanie wykonane drzewo, połączone z drewnianą obręczą, ozdobione mchem chrobotkiem.
  • CUKROWE POSTACIE BAJKOWE – warsztaty cukiernicze, podczas których przy użyciu masy cukierniczej, będzie można stworzyć wybraną postać z bajki, swojego ulubionego bohatera.
  • FILCOWANIE NA SUCHO – warsztaty polegające na tworzeniu z filcu za pomocą specjalnych igieł form przestrzennych i aplikacji na materiale. To technika, która umożliwia stworzenie figurek, biżuterii, dodatków i akcesoriów.

Cena za warsztat – 25 zł/os.

Minimalna ilość uczestników- 10 os.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 18 444 35 70, 18 441 02 10 lub drogą mailową: kasamg@muzeum.sacz.pl

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź