miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Michałowski: Chcemy poprawić komunikację z kibicami Sandecji

0 1 112

Nowy prezes Sandecji Nowy Sącz nie próżnuje. Choć swoje stanowisko objął zaledwie kilka tygodni temu, zdążył już podjąć wiele istotnych decyzji, również tych kadrowych. Kontrakty zawodników, klubowa organizacja czy sprawy infrastrukturalne to nie jedyne kwestie, jakimi się zajmuje. Tomasz Michałowski chce poprawić również komunikację między klubem, a kibicami.

 

Czytaj również: Sandecja przedłuża kontrakty! Dla kogo zabraknie miejsca w drużynie?

 

Nie ma co ukrywać, że w ostatnim czasie ta komunikacja z naszymi kibicami szwankowała, dlatego staramy się wypracować nowe metody, by była ona zdecydowanie lepsza. Czekamy na ich pomysły, chcemy o nich rozmawiać i będziemy starali się spełniać oczekiwania kibiców, jeśli tylko będziemy w stanie – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Tomasz Michałowski, prezes Sandecji.

Nie są to słowa rzucone na wiatr. Pierwsze spotkanie prezesa z kibicami już się odbyło. Fani Sandecji przedstawili na nim swoje oczekiwania i pomysły. Choć na efekty będą musieli jeszcze poczekać, już teraz mogą cieszyć z dwóch, istotnych dla nich spraw.

Pierwszą z nich jest prezentacja drużyny. Kibice od lat domagali się, by organizować to wydarzenie w „godnych” warunkach. Nie sprawdziły się bowiem prezentacje na stadionie (nieprzewidywalna pogoda) i te w korytarzach galerii handlowej. Klub postanowił więc zorganizować prezentację drużyny przed sezonem w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ulicy Nadbrzeżnej 34. Odbędzie się ona 17 lipca o ważnej dla kibiców godzinie – 19:10

 

 

Kolejną istotną kwestią poruszaną przez kibiców były godziny pracy obiektu klubowego, w którym można nabyć bilety i karnety meczowe. Od kilku dni sekretariat Klubu pracuje zdecydowanie dłużej i jest czynny od 8:00 do 18:00. W podanych godzinach będzie prowadzona sprzedaż biletów i karnetów na mecze, które zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu. W przyszłości będzie można także nabywać w obiekcie klubowe pamiątki.

Jak sami kibice komentują możliwość poprawy stosunków z zarządem Sandecji?Dostaliśmy zapewnienie, iż wszystkie nasze sugestie traktowane będą poważnie. Ustaliliśmy, że jeżeli wspólnie uda się rozwiązać podstawowe problemy, to będziemy wspólnie pracować nad większymi, poważniejszymi projektami – czytamy na profilu facebook’owym Kibiców Sandecji.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź