miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pierwsze powiatowe pływanie

0 238

Dzisiaj na terenie pływalni w Chełmcu odbyły się I Zawody Pływackie Powiatu Nowosądeckiego. Zwycięzcom gratulował m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wójt gminy Chełmiec Bernard Stawiarski.

 

Czytaj również: Zawody zimowe dla dzieci! 22 lutego Ośrodek Słotwiny Arena
w Krynicy-Zdroju zaprasza

 

W imprezie wzięło udział około stu uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Nowosądeckiego. Rywalizacja była bardzo zacięta.

 

 

Cieszę się, że tak wielu z was zdecydowało się na start – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – Wysoki poziom waszych występów świadczy o tym, że pływanie jest waszą pasją i często trenujecie. Jestem dumny, że mamy w Powiecie zdolnych młodych ludzi, którzy wiedzą, że sport rozwija nie tylko ciało, ale też kształtuje charakter. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach. Na pewno wejdą one do sportowego kalendarza Powiatu Nowosądeckiego.

Zawody prowadził Paweł Łabuda – dyrektor Szkoły Podstawowej w Świniarsku i jednocześnie radny powiatowy, a nad sprawnym przebiegiem czuwali m.in.: dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Piwnicznej-Zdroju Urszula Janusz oraz radny Stanisław Sułkowski, Marek Mirek i Marian Kuczaj z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Nowosądeckiego.

Opr. Rafał Kmak
Fot. Maria Olszowska

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź