miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Po tym remoncie będzie sportowo i komfortowo

0 495

Ponad 44 tysiące złotych będzie kosztował kompleksowy remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej. Prace przebiegają zgodnie z planem i mają się zakończyć 15 lutego 2021 r.

 

Czytaj również: Powiat sprzedaje atrakcyjne działki budowlane! Sprawdź gdzie się znajdują

 

Po remoncie sali gimnastycznej szkoła będzie miała kompletne zaplecze sportowe – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który razem z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego Ryszardem Poradowskim sprawdzali postęp robót. – Przypomnę, że placówka dysponuje już nowoczesnym boiskiem zewnętrznym, oświetlonym, z bezpieczną nawierzchnią. Są też trybuny dla kibiców. W okresie wiosennym i letnim zajęcia mogą się już odbywać właśnie na tym boisku.

Roboty wykonuje firma budowlana BUDMAT Lucyna Matyja z Krynicy- Zdroju.

 

 

– Prace remontowe w sali gimnastycznej polegają między innymi na zmyciu starej farby, malowaniu ścian, lamperii i sufitu oraz wszystkich elementów znajdujących się w sali, wymianie instalacji i lamp, wymianie drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych i założeniu siatek ochronnych – mówi Michał Bulzak, dyrektor ZSP w Nawojowej. – To kompleksowy remont, po którym młodzież będzie mogła bezpiecznie i w komfortowych warunkach uprawiać tu sport.

Fot. Maria Olszowska

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź