Porażka Sandecji w ostatnim meczu roku! Zakończenie rundy jesiennej

0 460

Niestety przegraną 0:1 zakończyło się spotkanie Sandecji Nowy Sącz, z potencjalnie słabszym rywalem – Puszczą Niepołomice. W sobotni, andrzejkowy wieczór zawodnicy z #K47 z pewnością nie mieli dobrych humorów. Mecz był ostatnim starciem w tym roku podopiecznych Tomasza Kaflarskiego.

Czytaj również: Marcinkowice: Zespół Szkół z klasą sportową?

Oba zespoły przystąpiły do meczu bardzo zmotywowane, by rok 2019 zakończyć zwycięstwem. Zaowocowało to tym, że gra przenosiła się z jednej połowy na drugą. Mimo to okazji podbramkowych było jak na lekarstwo. Ponadto kibice zebrani na trybunach stadiony przy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu byli świadkami częstych przerw; powodem tego były faule piłkarzy jednej i drugiej drużyny.

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice 0-1 (0-0)

Bramka: José Embaló 62′ (k).

Żółte kartki: Dominik Kun, Damian Chmiel – Mateusz Bartków, José Embaló, Jakub Serafin, Wiktor Żytek, Marcin Orłowski, Karol Niemczycki.

Sandecja: Daniel Bielica – Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn, Marcin Flis – Dominik Kun, Michał Walski, Radosław Kanach (76′ Kamil Ogorzały), Thiago, Damian Chmiel (81′ Adrian Danek) – Mariusz Gabrych (66′ Mateusz Klichowicz), Maciej Korzym.

Puszcza: Karol Niemczycki – Konrad Stępień, Piotr Stawarczyk, Michał Mikołajczyk, Mateusz Bartków – Hubert Tomalski, Marcel Kotwica, Wiktor Żytek, Jakub Serafin (90′ Michał Czarny), Bartosz Żurek (36′ Maksymilian Sitek) – José Embaló (77′ Marcin Orłowski).

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).