miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rozegrana została piąta kolejka Sufigs Ligi Orlika [ZDJĘCIA]

0 101

W trakcie piątej kolejki Sufigs Ligi Orlika odbyły się mecze ekstraklasowe, pierwszoligowe oraz drugoligowe. W Ekstraklasie na prowadzeniu niezmiennie pozostaje Q-Graf/Metalex, natomiast na drugiej pozycji w tabeli znajduje się Ibis Styles N.S.

 

Czytaj również: Czwarta kolejka Sufigs Ligi Orlika już za nami [ZDJĘCIA]

 

W Ekstraklasie rozegranych zostało pięć spotkań, podczas których zostało oddanych trzydzieści goli. Najwięcej z nich (osiem) strzelono w meczu pomiędzy zespołami Q-Graf/Metalex a drużyną z Brzeznej. Wręczono tylko jedną żółtą kartkę.

Wyniki piątej kolejki Sufigs Ligi Orlika – Ekstraklasa:

Brzezna – Sandecja Old Boys 1:6
Ibis Styles N.S. – Baz Pal 5:5
Dom Weselny Sylwia – Optimedic/CarForum 3:4
Q-Graf/Metalex – Notus Finanse 3:0
Wiśniowski – Gold Team/Meble Lorek 4:3

Na pierwszej pozycji w tabeli znajduje się Q-Graf/Metalex, drugą lokatę obejmuje Ibis Styles N.S., a trzecią drużyna Notus Finanse.

W I Lidze odbyło się pięć meczów, w trakcie których zostało strzelonych 33 gole. Przyznano osiem żółtych kartek oraz jedną czerwoną. Największą ilość goli oddano w trakcie spotkania Trendy Team – The Reds Inter-Jack (3:7).

Wyniki piątej kolejki Sufigs Ligi Orlika – I Liga:

Wiśniowski II – Meble Ogrodowe Kocemba 2:4
Kaduk/Balu-Mat – Stowarzyszenie Dla Miasta 2:4
Gadżet Team – Stal-Bud Nawojowa 2:4
Tradycja Fabryka Okien – Gosdrob 1:4
Trendy Team – The Reds Inter-Jack 3:7

Pierwszą pozycję w tabeli piastuje zespół The Reds Inter-Jack, na drugim miejscu znajduje się Gadżet Team, natomiast na trzecim drużyna Meble Ogrodowe Kocemba.

W II Lidze rozegrano cztery spotkania, a strzelono aż 45 goli. W meczu pomiędzy Bruk-Ogród-Nowak – Batimowcy strzelono ich dwanaście i to był rekord czwartej kolejki. Wręczono cztery żółte kartki, a czerwoną przyznano tylko jedną.

Wyniki piątej kolejki Sufigs Ligi Orlika – II Liga:

Bruk-Ogród-Nowak – Batimowcy 9:3
Łat-Kam – Jako Tako Team 6:8
Walczyk Optyk – Piwniczanka Poprad 5:6
Konspol Holding – Greenpowersns 5:3

Pierwszą lokatę w tabeli zajmuje Bruk-Ogród-Nowak, drugą Konspol Holding, a trzecią pozycję obejmuje zespół Piwniczanka Poprad.

Sufigs Liga Orlika potrwa w sumie pięć miesięcy, jest ona jedną z największych imprez sportowych na terenie powiatu nowosądeckiego. Na zwycięzców czekają puchary, medale, dyplomy, zdjęcia drużynowe oraz wysokie nagrody finansowe (od 500 do 2000 złotych).

Szczegółowe informacje dotyczące Sufigs Ligi Orlika znajdują się na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź