miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz z licencją na kolejny sezon

6 237
Komisja ds. Licencji Klubowych zgromadziła się, aby rozpatrzeć wnioski klubów Fortuna 1. ligi oraz 2. ligi w kontekście gry na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 2020/2021. 18 czerwca 2020 roku, na posiedzeniu plenarnym, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski klubów Fortuna 1 Ligi o przyznanie licencji na grę w rozgrywkach Fortuna 1. ligi w sezonie 2020/2021 oraz wnioski klubów 2. ligi o przyznanie licencji na grę w rozgrywkach Fortuna 1. ligi w sezonie 2020/2021.

 

Czytaj również: Mariusz Cygnar ponownie wybrany rektorem PWSZ w Nowym Sączu

Komisja podjęła następujące decyzje:
 
 – przyznać licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi klubom: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Stal Mielec, Miedź Legnica, GKS Tychy, Zagłębie Sosnowiec, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Widzew Łódź, GKS Katowice, Górnik Łęczna;
 
 – przyznać licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi z nadzorem infrastrukturalnym klubom: Warta Poznań, GKS Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz, Chrobry Głogów, Puszcza Niepołomice, Odra Opole, Olimpia Grudziądz, Elana Toruń, Bytovia Bytów, Znicz Pruszków, Chojniczanka 1930 Chojnice;
 
– przyznać licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi na stadionie zastępczym (Stadion Miejski w Stalowej Woli) z nadzorem infrastrukturalnym klubom: Resovia, Stal Rzeszów.
 
W związku z przedłużającym się stanem epidemii, wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-C0V2, którego skutków ekonomicznych nie da się dokładnie przewidzieć, wszystkie Kluby biorące udział w procesie licencyjnym na sezon 2020/2021 zostały objęte nadzorem finansowym . Zdaniem Komisji koniecznym jest w najbliższych miesiącach szczegółowa kontrola i analiza sytuacji finansowej Klubów.
 
Klubom od powyższych decyzji przysługuje odwołanie do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych w terminie 5 dni od doręczenia decyzji.
 
Opr. Rafał Kmak
fot. archiwum
 
Komentarze Facebook
Zobacz również
6 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Zamknąć to pastwisko dla bydła przy Kilińskiego w Nowym Sączu !
  Tam nie ma nawet toalet i bieżącej wody !

 2. XXX pisze

  Sam się w końcu zamknij internetowy śmieciu a od Sandecji i jej kibiców wara!

  1. keisyr pisze

   popuść dresy

   1. YszpelKeisyr pisze

    Odejdź kiedyś od monitora, świat jest piękny…

    1. keisyr pisze

     znajdź sobie drużyne która potrafi grać

     1. XYZ pisze

      Typowa mentalność kibica sukcesu 😀

Zostaw odpowiedź