miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

piwniczna.info24 – pozytywne źródło pozytywnych informacji

0 790

Miłośnicy i mieszkańcy gminy Piwniczna- Zdrój mają powód do ratości. Na serwisie społecznościowym Facebook zadebiutował nowy profil informacyjny – piwniczna.info24 (KLIK). Nowy portal będzie na bieżąco dostarczać najświeższych informacji dotyczących wszystkiego, co dzieje się w naszej gminie.

Czytaj również: Tomasz Michałowski: Piwniczna-Zdrój musi wstać z kolan! Będziemy jak Muszyna!

Chcesz być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami? Szukasz szczegółów o imprezach, które już się odbyły lub są w planach? Piwniczna.info24 będzie Twoim pierwszym i najlepszym przystankiem. Profil będzie regularnie aktualizowany tak, aby oferować mieszkańcom i naszym miłym Gościom wiadomości o lokalnych wydarzeniach, imprezach kulturalnych, spotkaniach oraz innych istotnych sprawach gminy.

Dzięki nowemu źródłu mieszkańcy i sympatycy Piwnicznej-Zdroju będą mogli jeszcze lepiej poczuć puls swojej społeczności i w pełni angażować się w lokalne życie. Zapraszamy do polubienia profilu piwniczna.info24 na Facebooku i dołączenia do stale powiększającej się społeczności ludzi zaangażowanych w życie naszego Uzdrowiska.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź