Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grybów: Autobus z młodymi piłkarzami „Heleny” wpadł do rowu [ZDJĘCIA]

0 988

Dzisiaj (19 maja) rano na drodze krajowej nr 26 w miejscowości Grybów autobus wiozący dwunastu pasażerów wypadł z drogi i zjechał do rowu. Pasażerom oraz kierowcy nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Szczegóły akcji ratowniczej na trasie Nowy Sącz – Piwniczna! [ZDJĘCIA]

 

Zdarzenie miało miejsce 19 maja między ok. godz. 9.30 w Grybowie na ul. Kazimierza Wielkiego. – Autokar z dwunastoma pasażerami, w tym dziewięcioma chłopami z młodzieżowego klubu piłkarskiego „Helena” zjechał z drogi na przeciwny pas ruchu, a następnie wpadł do rowu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Ruch na drodze krajowej nr 28 odbywał się wahadłowo a podczas wyciągania wraku autokaru, był całkowicie zablokowany – informują strażacy z OSP Grybów – Biała.

Jak wyjaśnia Straż Pożarna w działaniach, które trwały około czterech godzin uczestniczyli: OSP KSRG Grybów – Biała, JRG1 Nowy Sącz oraz trzy patrole Policji.

To już kolejne zdarzenie z udziałem autobusu na Sądecczyźnie. Wczoraj w Nowej Wsi doszło do poważnego wypadku: Na DK 75 autobus kursowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: OSP Grybów – Biała

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.