Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny niewybuch pod Mostem Heleńskim! Policja zabezpiecza miejsce [ZDJĘCIA, WIDEO]

0 969

Dzisiaj (16 kwietnia) w godzinach porannych osoby prowadzące prace przy Moście Heleńskim znalazły kolejny niewybuch. Podobnie, jak to miało miejsce w tamtym tygodniu, znajduje się on przy rzece Dunajec.

 

Czytaj również: Niewybuch pod Mostem Heleńskim? Policja na miejscu [ZDJĘCIA]

 

W tamtym tygodniu 12 kwietnia podczas prac przy Moście Heleńskim odnaleziono niewybuch z okresu wojny.

Jak udało się nam ustalić, dzisiaj (16 kwietnia) w Dunajcu odnaleziono kolejny niewybuch. Znajduje się on częściowo na brzegu, a częściowo w wodzie. – Na miejscu pracuje grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego z sądeckiej Policji. Powiadomiono patrol saperski z Krakowa. Do momentu jego przyjazdu policjanci z Nowego Sącza będą zabezpieczać znalezisko – informuje nas asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Najprawdopodobniej niewybuch, podobnie jak poprzednim razem, został wypłukany przez rzekę, a pracownicy znaleźli go podczas prac.

Więcej informacji na ten temat: Trzy niewybuchy pod Mostem Heleńskim!

 

 

 

MK, Marek Jaśkiewicz
Fot.: Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.