Portal informacyjny | Nowy Sącz

Milik: 19 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego [Zdjęcia]

0 97

Minionej nocy z 17 na 18 marca doszło do pożaru budynku gospodarczego w Miliku (gmina Muszyna). Z ogniem walczyło dziewiętnastu strażaków z trzech zastępów Straży Pożarnej. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę, a przyczyną pożaru prawdopodobnie była wada pieca.

 

Czyta również: Sądecczyzna: Pierwsze pożary traw [Zdjęcia]

 

18 marca około godziny 2.12 zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju, OSP Muszyna oraz OSP Muszyna Folwark zadysponowano do działań we wsi Milik. – Ustalono, że doszło do pożaru na poddaszu budynku gospodarczego, w którym nikt nie przebywał, w obrębie konstrukcji stropodachu. Z relacji użytkowników budynku wynikało, że do późnych godzin nocnych eksploatowany był piec grzewczy na paliwo stałe. Na posesji w odległości kilku metrów od płonącego budynku znajdował się dom – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu do wnętrza płonącego budynku. Prace prowadzono w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Przeprowadzono częściowe prace rozbiórkowe wewnątrz i na zewnątrz budynku w obrębie poddasza w celu likwidacji zarzewi ognia. Działania ratowniczo-gaśnicze prowadzone przez 3 zastępy i 19 strażaków trwały ponad godzinę wyjaśnia rzecznik i dodaje, że prawdopodobną przyczyną pożaru była wada urządzenia grzewczego na paliwo stałe.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.