Portal informacyjny | Nowy Sącz

Moszczenica: Leżał w śniegu. Gdy go znaleziono na ratunek było za późno

0 543

W niedzielne (18 marca) popołudnie w Moszczenicy znaleziono starszego mężczyznę leżącego w śniegu. Jednakże, gdy na miejsce przybyło pogotowie, na ratunek dla mieszkańca Tarnowa było już za późno. Ciało 63-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 

Czytaj również: Helena Szyszka odnaleziona! Szczegóły akcji poszukiwawczej [Zdjęcia]

 

Mężczyznę leżącego w śniegu w Moszczenicy (powiat gorlicki) znalazł przechodzeń. – Ciało 63-letniego mężczyzny z Tarnowa zostało znalezione w niedzielę około godz. 16.30. Oględziny miejsca wykonała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, ponieważ nie było możliwości określenia bezpośredniej przyczyny zgonu – informuje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach w rozmowie z miastoNS.pl.

– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – wyjaśnia rzecznik prasowy, zaznaczając, że prawdopodobnie mogło dojść do wychłodzenia lub nagłego zdarzenia jak np. zawał. – Jeżeli potwierdzi się, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych bez udziału osób trzecich, nie będzie podstawy do prowadzenia dalszych czynności – dodaje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 

MK
Fot.: KMP Suwałki (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.