Portal informacyjny | Nowy Sącz

Niewybuch pod Mostem Heleńskim? Policja na miejscu [ZDJĘCIA]

0 925

W czwartek (12 kwietnia) ok. godz. 13:10 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że pod mostem na rzece Dunajec ujawniono niewybuch. Na miejscu pracowała grupa rozpoznania minersko-pirotechnicznego z sądeckiej Policji.

 

Czytaj również: Stary Sącz: Brutalne pobicie obok kościoła! Sprawcy mieli kastet

 

Policjanci z Nowego Sącza będą zabezpieczać znalezisko do czasu przyjazdu patrolu saperskiego z Krakowa, który został powiadomiony o zaistniałej sytuacji.

Na niewybuch przypadkowo natrafił pracownik koparki, który wykonywał dojazd do jednego z filarów na rzece Dunajec, pod Mostem Heleńskim w Nowym Sączu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zespół saperów z Krakowa przybędzie na miejsce dopiero w piątek (13 kwietnia), a pocisk artyleryjski cały czas zabezpieczają policjanci oraz strażnicy miejscy z Nowego Sącza.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu informuje, że w przypadku znalezienia niewypału należy natychmiast powiadomić Policję, ponieważ jakiekolwiek manipulowanie przy pocisku grozi jego detonacją, a co za tym idzie uszkodzeniem ciała, a nawet śmiercią dla osoby przebywającej w jego pobliżu! Po otrzymanym zgłoszeniu policjanci powiadomią specjalistyczny patrol saperski, który w bezpiecznym miejscu zdetonuje pocisk, a do momentu jego przybycia zabezpieczą znalezisko.

MK, Agnieszka Michalik
Fot.: MK, Agnieszka Michalik, KMP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.