Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Cztery osobówki zderzyły się na Tarnowskiej

0 351

Wczoraj (29 maja) w godzinach porannych na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu doszło do kolejnego w tym dniu zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam cztery samochody osobowe, którymi podróżowało łącznie sześć osób.

 

Czytaj również: Dostał ataku, poranił siebie i matkę. Pomogli im policjanci 

 

Zdarzenie miało miejsce 29 maja około godz. 8.30 w Nowym Sączu na ulicy Tarnowskiej. – Ustalono, że doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych poprzez najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Samochodami łącznie podróżowało 6 osób, a kierujący oraz pasażerowie znajdowali się poza pojazdami, bez widocznych obrażeń i nie uskarżali się na żadne dolegliwości – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Pojazdy blokowały jeden pas ruchu DK75 w kierunku Nowego Sącza. Ruch odbywał się płynnie wydzieloną częścią drogi. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielone pomocy jednej osobie. Po wstępnych ustaleniach Policji kierowcy pojazdów zjechali samochodami na pobocze, po czym ruch został odblokowany – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.