Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Pożar samochodu osobowego na ul. Lwowskiej

0 683

We wtorek (6 marca) ok. godz. 12:38 doszło do pożaru samochodu osobowego przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Nikt nie został poszkodowany w wyniku tego zdarzenia.

Czytaj również: Mężczyzna doznał urazu głowy podczas pracy w lesie. Strażak uratował mu życie!

Pożarem objęty był stojący na poboczu samochód osobowy. Podróżowały nim dwie osoby, które znajdowały się poza pojazdem i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Na zdarzenie najechał patrol Straży Granicznej. Osoby postronne, właściciel oraz funkcjonariusze Straży Granicznej podjęli nieskuteczną próbę gaszenia przy użyciu gaśnic proszkowych. Funkcjonariusze wstrzymali ruch pojazdów w obydwu kierunkach. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, podaniu prądu piany ciężkiej w celu ugaszenia płonącego samochodu oraz kontroli kamerą termowizyjną wraku pojazdu i dokładnym przelaniu go prądem wody. Kolejne działania polegały na zmyciu jezdni z pozostałości po pożarze i wprowadzeniu wahadłowego ruchu samochodów – poinformował Marian Marszałek, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania gaśnicze trwały niecałą godzinę, a ruchem w trakcie wykonywanych czynności kierowali funkcjonariusze Straży Granicznej. Przyczyna pożaru nie została ustalona.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera!

FreshMail.pl