Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego w Mszalnicy!

0 217

W związku z rozbieżnymi informacjami, jakie docierają do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w sprawie zdarzenia w Mszalnicy z dnia 10 lutego, funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia. Czynności prowadzone w tej sprawie wciąż są w toku.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zderzenie dwóch ciężarówek

 

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 10 lutego 2018 roku ok. godziny 9.05 w Mszalnicy na DK 28. Wówczas nieznany kierowca, jadący nieustalonym pojazdem nie zachował należytych środków ostrożności i wyprzedzając kilka pojazdów, zmusił jadącą z naprzeciwka do gwałtownego skrętu w prawo w celu uniknięcia czołowego zderzenia. W efekcie opel, którym kierowała, wpadł do przydrożnego rowu, a dwójka pasażerów pojazdu została przewieziona przez zespoły medyczne do sądeckiego szpitala – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

O wypadku pisaliśmy tutaj: Matka i dwoje dzieci w szpitalu, bo on wyprzedzał „na trzeciego”!

Na tę chwilę informacje przekazywane w tej sprawie są rozbieżne, dlatego sądeccy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają na jego temat jakąkolwiek wiedzę o kontakt z osobą prowadzącą sprawę, po nr tel. 18 4424382 lub 18 4424302 – dodaje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

 

Opr. MK
Źródło: KMP NS
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.