Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego w Mszalnicy!

0 226

W związku z rozbieżnymi informacjami, jakie docierają do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w sprawie zdarzenia w Mszalnicy z dnia 10 lutego, funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia. Czynności prowadzone w tej sprawie wciąż są w toku.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Zderzenie dwóch ciężarówek

 

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 10 lutego 2018 roku ok. godziny 9.05 w Mszalnicy na DK 28. Wówczas nieznany kierowca, jadący nieustalonym pojazdem nie zachował należytych środków ostrożności i wyprzedzając kilka pojazdów, zmusił jadącą z naprzeciwka do gwałtownego skrętu w prawo w celu uniknięcia czołowego zderzenia. W efekcie opel, którym kierowała, wpadł do przydrożnego rowu, a dwójka pasażerów pojazdu została przewieziona przez zespoły medyczne do sądeckiego szpitala – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

O wypadku pisaliśmy tutaj: Matka i dwoje dzieci w szpitalu, bo on wyprzedzał „na trzeciego”!

Na tę chwilę informacje przekazywane w tej sprawie są rozbieżne, dlatego sądeccy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają na jego temat jakąkolwiek wiedzę o kontakt z osobą prowadzącą sprawę, po nr tel. 18 4424382 lub 18 4424302 – dodaje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

 

Opr. MK
Źródło: KMP NS
Fot.: archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.