Portal informacyjny | Nowy Sącz

Świniarsko: Zderzenie samochodów. Dwie osoby w szpitalu [Zdjęcia]

0 317

Wczoraj (19 lutego) przed godziną trzynastą doszło do zderzenia samochodów na mostku nad potokiem w miejscowości Świniarsko. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób, a dwie z nich zostały zabrane do szpitala. Ruch odbywał się wahadłowo.

 

Czytaj również: Policja zatrzymała sprawcę podpalenia kontenerów. Może dostać 5 lat

 

19 lutego około godziny 12.44 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Świniarsku. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że zdarzenie miało miejsce na moście nad lokalnym potokiem i brały w nim udział dwa pojazdy marki VW Beetle oraz Audi 80, którymi podróżowało łącznie pięć osób. Dwie osoby zostały poszkodowane – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Oba pojazdy znajdowały się na drodze głównej, utrudniając ruch uliczny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Osoba znajdującą się w pojeździe została na polecenie lekarza ewakuowana z pojazdu na noszach typu deska i przewieziona do szpitala. Po przyjeździe kolejnej karetki Pogotowia Ratunkowego druga osoba poszkodowana została jej przekazana i przewieziona do szpitala. Strażacy kierowali ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję samochody zostały zepchnięte na pobocze. Miejsce zdarzenia zostało oczyszczone z pozostałości po kolizyjnych – dodaje rzecznik i zaznacza, że działania strażaków trwały godzinę.

 

 

Opr. MK
Źródło: KM PSP NS
Fot.: KM PSP NS, OSP Podrzecze

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.