Portal informacyjny | Nowy Sącz

KIDS ROCK FEST czyli konkurs dla młodych zespołów w Krakowie

0 44

W niedzielę (10 czerwca) o godz. 14:00 na scenie przy Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się koncert, podczas którego będą miały szansę zaprezentować się młode zespoły muzyczne. Na zwycięzców konkursu czeka nowoczesny sprzęt muzyczny.

 

Czytaj również: Sądecka wokalistka Izabela Szafrańska i „Piosenka o nadziei” na 100-lecie odzyskania niepodległości [ZDJĘCIA]

 

„100 sposobów na zabawę” to prawdopodobnie największy w Polsce piknik sportowo-rodzinny, który zorganizowany zostanie z okazji 4. urodzin Tauron Areny Kraków oraz Dnia Dziecka. Na scenie przygotowanej przy największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej wystąpią młode zespoły muzyczne. Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest pasja do muzyki oraz średnia wieku członków zespołu, która nie może przewyższać 20 lat.

Organizatorzy koncertu zachęcają zespoły z Nowego Sącza oraz okolic do wzięcia udziału w tej jedynej w swoim rodzaju imprezie. Taka szansa może się już nie powtórzyć, więc nie zastanawiaj się długo. Już dziś zgłoś swój zespół do konkursu KIDS ROCK FEST!

Najlepszy zespół muzyczny, wybrany przez jury konkursowe otrzyma sprzęt muzyczny.

Zgłoszeń do konkursu KIDS ROCK FEST można dokonywać poprzez stronę internetową: https://www.100sposobownazabawe.pl/kidsrockfest.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.