Portal informacyjny | Nowy Sącz

Patrycja Markowska wystąpi w Nowym Sączu!

0 581

W Nowym Sączu już w maju wystąpi Patrycja Markowska w ramach programu Rockowa Atmosfera. Ta piosenkarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej, której dwa albumy studyjne okryły się platyną, a jeden złotem.

 

Czytaj również: Kasia Kowalska porwała tłum w Krynicy-Zdroju

 

Koncert Patrycji Markowskiej będzie miał miejsce w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim lub w przypadku rozpoczęcia remontu w Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, w dniu 19 maja 2018 roku, o godz. 20:00.

Patrycja Markowska kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu. Piosenkarka wraz z zespołem w składzie: Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja) odwiedzi dziewięć miast, w tym Nowy Sącz.

Informacja: Każdy koncert poprzedzi kampania społeczno-informacyjna pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998–112”.

Opr. MK
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.