Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jubileusze małżeńskie w nowosądeckim ratuszu [ZDJĘCIA]

0 294

Uroczystości zorganizowane z okazji złotych godów czyli jubileuszy 50-lecia pożycia małżeńskiego połączonego z wręczeniem odznaczeń od Prezydenta RP Andrzeja Dudy za długoletnie pożycie małżeńskie odbyły się w nowosądeckim ratuszu.

 

Czytaj również: Nowa siedziba Sądu Rejonowego w Nowym Sączu otwarta! [ZDJĘCIA]

 

Złote gody obchodzone są w naszej polskiej tradycji szczególnie uroczyście. To jubileusze, za sprawą których patrzymy na Was z uznaniem i z podziwem. Minęło wiele lat od chwili, gdy związaliście się węzłem małżeńskim przyrzekając sobie nawzajem dozgonną miłość, wiarę, uczciwość i szacunek. Przyrzeczenia małżeńskie składaliście sobie z ufnością, wierząc, że nie zawiedziecie się na sobie i że będziecie dzielić razem to, co jest złe oraz wspomagać się wzajemnie w chwilach ciężkich i cieszyć się sukcesami – powiedział Janusz Blachura, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nowym Sączu.

Odznaczenia otrzymało dziewięć par małżeńskich: Kazimiera i Jan Brzyscy, Elżbieta i Stanisław Cholewowie, Maria i Stanisław Dębscy, Halina i Józef Hełmeccy, Maria i Stanisław Ogórkowie, Stanisława i Bronisław Oleksowie, Alfreda i Jan Wiśniewscy, Romualda i Maciej Zającowie oraz Maria i Eugeniusz Zarzekowie.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył jubilatom prezydent miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.