Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Przed galerią sprawdzono stan techniczny ponad 70 samochodów. Za darmo! [ZDJĘCIA]

0 473

Dzisiaj (6 kwietnia) na parkingu przed galerią handlową Gołąbkowice każdy kierowca mógł bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu, dzięki akcji „ProfiAuto PitStop” organizowanej przez nowosądecką firmę Carex! Jej specjaliści „przebadali” ponad 70 samochodów. Nie zabrakło też niespodzianek i prezentów.

 

Czytaj również: Zamkną DK75 na kilka miesięcy! Będą stabilizować osuwisko w Tęgoborzu

 

Organizujemy tę akcję już po raz trzeci, lecz cel co roku jest ten sam – uświadamiać kierowców , że sprawny samochód to bezpieczeństwo nasze, ale i innych uczestników drogi. Warto zatem regularnie badać stan techniczny naszego pojazdu, a szczególnie po zimie, kiedy dochodzi bardzo często do usterek układu kierowniczego czy zawieszenia – wyjaśnia Marcin Porębski, przedstawiciel handlowy w firmie Carex, która jest organizatorem akcji.

 

 

Na parkingu przed galerią handlową Gołąbkowice pojawiło się dzisiaj ponad 70 samochodów. Co ciekawe, większość z nich miała przynajmniej jedną usterkę. – Najczęściej są to braki w oświetleniu i częsta usterka występująca po zimie, czyli niedoładowany akumulator – dodaje Marcin Porębski.

Specjaliści firmy Carex oprócz kompleksowego sprawdzania pojazdów i zapisywaniu usterek na specjalnych kartach, rozdawali również upominki i gadżety dla każdego, kto zdecydował się skorzystać z tej niezwykle pożytecznej akcji społecznej.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.