Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Zamknięta droga powiatowa Jazowsko-Obidza

0 86

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu wydał komunikat dotyczący zamknięcia drogi powiatowej Jazowsko-Obidza, w związku układaniem nowej nawierzchni na tym odcinku.

 

Czytaj również: Gmina Podegrodzie: Nowy asfalt w Długołęce-Świerkli [ZDJĘCIA]

 

Od środy (23 maja) do soboty (26 maja) w godz. od 8:00 do 16:00 zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej nr 1538 K Jazowsko-Obidza. Na kilometrowym odcinku od szkoły w miejscowości Obidza w kierunku przysiółka Zagrody prowadzone będą prace związane z układaniem nowej nawierzchni.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu przeprasza wszystkich kierowców za utrudnienia.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
Fot.: UMiG Konstancin-Jeziorna (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.