Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czwarta kolejka Sufigs Ligi Orlika już za nami [ZDJĘCIA]

0 99

W trakcie czwartej kolejki Sufigs Ligi Orlika rozegrane zostały mecze: ekstraklasowe, pierwszoligowe oraz drugoligowe. W Ekstraklasie na prowadzeniu nadal jest Q-Graf/Metalex, natomiast na drugiej pozycji w tabeli utrzymuje się drużyna Gold Team/Meble Lorek.

 

Czytaj również: Rozegrana została druga kolejka Sufigs Ligi Orlika [ZDJĘCIA]

 

W Ekstraklasie rozegrano pięć spotkań, w których oddano 33 gole. Najwięcej zostało strzelonych w meczu pomiędzy Sandecją Old Boys a zespołem Optimedic/CarForum (8:1). Żółtych kartek zostało rozdanych osiem, natomiast czerwoną wręczono tylko jedną.

Wyniki czwartej kolejki Sufigs Ligi Orlika – Ekstraklasa:

Sandecja Old Boys – Optimedic/CarForum 8:1
Brzezna – Ibis Styles N.S. 3:4
Dom Weselny Sylwia – Notus Finanse 1:2
Baz Pal – Gold Team/Meble Lorek 3:5
Q-Graf/Metalex – Wiśniowski 3:3

Na pierwszej pozycji w tabeli znajduje się Q-Graf/Metalex, drugą lokatę obejmuje Gold Team/Meble Lorek, a trzecią drużyna Ibis Styles N.S.

W I Lidze odbyło się pięć meczów, w trakcie których zostało strzelonych aż 52 gole. Nie przyznano natomiast żadnych kartek. Największą ilość goli oddano w trakcie spotkania Stowarzyszenie Dla Miasta – Gadżet Team (5:10).

Wyniki czwartej kolejki Sufigs Ligi Orlika – I Liga:

Gosdrob – Trendy Team 4:5
Stal-Bud Nawojowa – Tradycja Fabryka Okien 5:3
Stowarzyszenie Dla Miasta – Gadżet Team 5:10
Meble Ogrodowe Kocemba – Kaduk/Balu-Mat 13:2
The Reds Inter-Jack – Wiśniowski II 3:2

Pierwszą pozycję w tabeli piastuje zespół The Reds Inter-Jack, na drugim miejscu znajduje się Gadżet Team, natomiast na trzecim drużyna Trendy Team.

W II Lidze rozegrano cztery spotkania, a strzelono aż 43 gole. W meczu pomiędzy Jako Tako Team – Walczyk Optyk strzelono ich dwanaście i to był rekord czwartej kolejki. Wręczono trzy żółte kartki, za to nie przyznano ani jednej czerwonej.

Wyniki czwartej kolejki Sufigs Ligi Orlika – II Liga:

Piwniczanka Poprad – Konspol Holding 4:6
Jako Tako Team – Walczyk Optyk 9:3
Batimowcy – Łat-Kam 4:7
Greenpowerns – Bruk-Ogród-Nowak 2:8

Pierwszą lokatę w tabeli zajmuje Bruk-Ogród-Nowak, drugą Konspol Holding, a trzecią pozycję obejmuje zespół Łat-Kam.

Sufigs Liga Orlika jest jedną z największych imprez sportowych organizowanych na terenie powiatu nowosądeckiego. Rywalizacje potrwają aż pięć miesięcy. Zwycięzcy otrzymają puchary, medale, dyplomy, wysokie nagrody finansowe oraz zdjęcia drużynowe.

Szczegółowe informacje dotyczące Sufigs Ligi Orlika znajdują się na stronie internetowej: http://lfsportevents.pl/ligaorlika/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: Organizator

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.