Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jan Gurba ze Starego Sącza zdobył Puchar Polski we wspinaczce

0 91

W sobotę (10 marca) w Sosnowcu odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów we wspinaczce sportowej w konkurencji na czas. Jan Gurba pochodzący ze Starego Sącza okazał się najlepszym zawodnikiem wśród juniorów młodszych, pokonując Jana Kroszkę z Gliwic oraz Jana Tkaczyka z Lublina.

Czytaj również: Złoto, srebro i brąz dla Gladiatorów z Binczarowej!

Jan Gurba to zawodnik trenujący na co dzień na Ściance Wspinaczkowej Boulder-Zone w Nowym Sączu. W trakcie rozgrywek w Sosnowcu wywalczył on Puchar Polski Juniorów Młodszych. W finale osiągnął czas 6,34 sekundy, natomiast w półfinale 5,71 sekundy.

Finał Pucharu Polski we wspinaczce sportowej – juniorzy młodsi (10 metrów):

1. Jan Gurba – Ścianka Wspinaczkowa Boulder-Zone Nowy Sącz 6,34 (5,71 w półfinale)
2. Jan Kroszka – Stowarzyszenie GTW Gliwice 6,52 (6,16 w półfinale)
3. Jan Tkaczyk – Pol-Inowex Skarpa Lublin 7,51 (6,4 w półfinale)
4. Szymon Żmuda – Pol-Inowex Skarpa Lublin 8,11 (9,53 w półfinale)

Wyczyn Jana Gurby na Ściance Wspinaczkowej Sport Poziom 450 przy ul. Narutowicza w Sosnowcu to kolejny sukces w karierze młodego zawodnika. W latach 2015-2016 dwukrotnie zdobył on Puchar Polski we wspinaczce sportowej. Ponadto w listopadzie zeszłego roku pokonał rywali w Centrum Wspinaczkowym Murall w Warszawie. Uczeń II klasy Gimnazjum przy Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu ma uzasadnione powody do dumy.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Polski Związek Alpinizmu Warszawa
Fot.: Ścianka Wspinaczkowa Boulder-Zone Nowy Sącz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.