miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Chiński Market „Panda” – radość z zakupów w super cenie!

1 10 189

W budynku Media Markt przy ul. Tarnowskiej 33 w Nowym Sączu ulokowany został sklep oferujący szeroki wybór różnego rodzaju artykułów na każdą kieszeń. Znajdziesz w nim dosłownie wszystko. W Chińskim Markecie „Panda” prowadzona jest sprzedaż detaliczna.

– Serdecznie zapraszamy na zakupy – zachęca właścicielka Chińskiego Marketu „Panda”.

W Chińskim Markecie „Panda” przy ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu już od progu klientów wita miła obsługa, która jest gotowa w razie potrzeby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przede wszystkim doradzić w wyborze najodpowiedniejszego asortymentu. Odzież, obuwie, bielizna, kosmetyki, biżuteria, galanteria, elektronika, zabawki, a także akcesoria: szkolne, kuchenne, łazienkowe, samochodowe oraz zwierzęce to wszystko czeka właśnie na Ciebie.

Oficjalne konto sklepu na Facebooku – KLIK

Właścicielka Chińskiego Marketu „Panda” gorąco zachęca do założenia karty stałego klienta. Potrzeba tylko 10 pieczątek, aby otrzymać aż 50 złotych gratis na dowolne zakupy w sklepie. Warto skorzystać z tej jakże wyjątkowej oferty i cieszyć się z szaleństwa zakupowego. Aby otrzymać jedną pieczątkę, należy zrobić zakupy za minimum 50 złotych.

Nowa kolekcja obuwia oraz odzieży, szeroki wybór torebek zachęca do zajrzenia do środka. Kolorowe wiosenne sukienki i modne dżinsy, a także buty sportowe i wyjściowe przydadzą się na każdą okazję. Ceny dostosowane do klienta oraz wysoka jakość to wizytówka firmy.

W Chińskim Markecie „Panda”, który usytuowany jest w budynku Media Markt przy ul. Tarnowskiej można nabyć również wspaniałe rowery w kolorach: białym, czarno-czerwonym i czerwonym. W sklepie w tej chwili dostępna jest nie tylko kolekcja wiosenna, ale i letnia.

Wspaniałe sandały i klapki, a także stroje kąpielowe dla dużych i małych oraz torby plażowe można zakupić w atrakcyjnych cenach, a wybór jest naprawdę ogromny. Szeroka gama lakierów do paznokci dla najbardziej wymagających kobiet oraz kolorowa biżuteria i różnego rodzaju zegarki nie tylko dla pań – cały asortyment dostępny jest w sklepie w super cenach.

Wielkanoc już wkrótce, a w Chińskim Markecie „Panda” dostępne są nie tylko serwetki i bieżniki, ale także i obrusy sprowadzone specjalnie na tą okazję. Ręczniki i komplety pościeli w przeróżnych wzorach i rozmiarach wymień stare na nowe wraz z nadejściem wiosny.

Szczegółowe informacje na temat pełnej oferty odświeżane są na bieżąco na Facebooku Chińskiego Marketu „Panda”. Klienci mogą korzystać z parkingu przy budynku Media Markt.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Krzysiek pisze

    Witam, czy macie w Waszej ofercie
    nakładki gumowe na buty,
    takie z kolcami do wypraw w góry,
    Proszę o szybką odpowiedż

Zostaw odpowiedź