miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kawiarnia NOMEN Coffee Roasters. Magiczne miejsce w sercu Nowego Sącza

0 2 276
NOMEN Coffee Roasters to projekt stworzony dla miłośników kawy wysokiej jakości. W palarni kawy, zlokalizowanej przy ulicy Rafała Krajewskiego w Nowym Sączu wypalane są dla Was ziarna z całego świata. Tworząc to miejsce, kierowano się zapewnieniem najwyższej jakości, zarówno przy wyborze zielonego ziarna, jak i doborze sprzętu na którym pracują eksperci.
 
– Miejscem otwartym dla każdego z Was jest kawiarnia NOMEN Coffee Roasters, położona w sercu Nowego Sącza, przy Alejach Wolności 11.  Oferujemy w niej naszą kawę, która przygotowywana jest przez baristów z najwyższą starannością – mówi Przemysław Maślanka, właściciel NOMEN. 
 
W kawiarni zakupicie świeżo paloną kawę prosto z palarni, starannie wyselekcjonowane herbaty oraz szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do profesjonalnego parzenia kawy, jak i herbaty. Lokal przy Alejach Wolności to nie tylko kolejny kawiarniany punkt na mapie Nowego Sącza. To miejsce, które stworzono z pasją i sercem, aby zaszczepić w Was, Gościach kawiarnii, przyjemność z picia wysokiej jakości kawy.
 
 
Ich pracownicy zawsze są gotowi pomóc i doradzić. Właściciele szanują różnorodność gustów i potrzeb Gości, dlatego oferują możliwość zmielenia kawy do wybranej przez Was metody parzenia.
 

Kawiarnia NOMEN, zlokalizowana przy Alejach Wolności 11, w bliskiej okolicy dworca autobusowego i miejskich Plant. Zachwyca swoim wystrojem, a co najważniejsze – smakiem kawy. To ona jest dla nas najważniejsza. Oprócz niej, napijecie się u nas doskonałych herbat, które u boku ziaren kawy, dostępne będą w regularnej sprzedaży. Nasza kawiarnia to również miejsce, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się we wszelkie potrzebne akcesoria kawowe i herbaciane – nasi pracownicy z chęcią pomogą Wam z wyborem. Na życzenie naszych gości możliwe będzie zmielenie kawy do wybranej metody parzenia.

Materiał info.-prom.
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź