miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

35-latek okradł gospodynie wiejskie! Łup szybko odzyskano i złapano sprawcę

0 1 364

35-letni mieszkaniec gminy Korzenna włamał się do siedziby Koła Gospodyń Wiejskich i po pokonaniu trojga drzwi, ukradł komplet noży kuchennych. Sprawca szybko został namierzony i zatrzymany, a noże odzyskane.

 

Czytaj również: Wypadek samochodu OSP! Dwoje strażaków nie żyje, trójka innych w szpitalu

 

25 listopada br., w Komisariacie Policji w Grybowie zostało złożone zawiadomienie o kradzieży z lokalu należącego do gminy, a będącego siedzibą Koła Gospodyń Wiejskich. W tym budynku, między 23 a 24 listopada br., sprawca wyłamał troje drzwi i z jednego z pomieszczeń ukradł komplet noży kuchennych znajdujący się w pokrowcu. We wskazane miejsce zostali skierowani policjanci wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali czynności procesowe i zabezpieczyli pozostawione na miejscu zdarzenia ślady.

Już następnego dnia, dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu służbowego, na trop złodzieja wpadł dzielnicowy Posterunku Policji w Korzennej. Sprawca został zatrzymany, a skradzione noże odzyskane. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 35-latkowi zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia, za co grozi od roku do 10 lat więzienia.

źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź