miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Gmina Łososina Dolna: Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym! [ZDJĘCIA]

0 732

W piątek (16 listopada) ok. godz. 10:42 w miejscowości Wronowice w gminie Łososina Dolna doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego poszkodowana została jedna osoba i przewieziona do szpitala.

 

Czytaj również: Piwniczna-Zdrój: Strażacy prawie trzy godziny gasili pożar drewnianego dworku! [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że zderzyły się dwa samochody, tj. osobowy i dostawczy. Samochód dostawczy znajdował się poza drogą, a osobowy na drodze. Samochodami podróżowali sami kierujący. Jedna osoba, tj. kierowca samochodu osobowego został poszkodowany. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia karetki Pogotowia Ratunkowego, kierowaniu ruchem do czasu odblokowania jezdni oraz usunięcie ziemi, potłuczonego szkła i plastikowych elementów karoserii pojazdów, które znajdowały się na drodze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań we Wronowicach zostały zadysponowane zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze. Czynności prowadzone przez strażaków trwały ponad dwie godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź