miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych

0 406

W czwartek (2 sierpnia) około godziny 10 przy ulicy Długosza w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pasażerowie obu pojazdów nie odnieśli obrażeń.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Jedna osoba ranna w zderzeniu samochodów na ul. Barskiej [ZDJĘCIA]

 

Po przybyciu na miejsce stłuczki stwierdzono, że w kolizji udział brały dwa samochody osobowe  – Toyota Yaris i Dacia Duster. Świadkowie znajdujący się w tym czasie na miejscu zdarzenia zeznali, iż jeden z pojazdów wjechał w tył drugiego, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W obydwóch środkach transportu oprócz kierowców, znajdowały się także dzieci. Wszyscy poszkodowani bez większych problemów opuścili swoje samochody bez pomocy służb mundurowych. Ze względu na miejsce, w którym doszło do kolizji, ruch pojazdów przy ulicy Długosza został wstrzymany.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonych pojazdach, przemieszczeniu uszkodzonego samochodu poza drogę oraz usunięciu z jezdni elementów powypadkowych. Po wykonaniu wstępnych badań przez załogi karetek Pogotowia Ratunkowego wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala. Działania strażaków trwały ponad półtorej godziny. – informują strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

 

 

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: Komenda Miejska Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź