miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pędził lewym pasem wprost na czołówkę! Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy [Nagranie]

5 5 852

Na jeden ze stron na Facebooku pojawiło się nagranie przedstawiające pędzący pod prąd samochód osobowy. – Kierowca golfa jechał dłuższy odcinek drogi lewym pasem, aż w końcu poszedł na czołówkę. Chomranice (gm. Chełmiec), godz. 15:30 – czytam we wpisie na Spotted: Nowy Sącz.

 

Czytaj również: Kamionka Wielka: Wypadł z drogi i uderzył w słup! [Zdjęcia]

 

Poniżej przedstawiamy całe nagranie kierowcy, który stworzył ogromne zagrożenie życia uczestników drogi.

 

 

 

 

Rafał Kmak
fot. Spotted Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również
5 Komentarze
 1. Zenon pisze

  Ale z kim on poszedł na tą czołówkę?? Bo tak patrze i nie widzę tego drugiego auta.. Widmo? Co prawda taki kretyn powinien dostać dozywotni zakaz rozmnażania się i prowadzenia jakichkolwiek pojazdów.!!!!

 2. miastons pisze

  naćpany

 3. Rafał pisze

  Pędził wprost na czołówkę a nie zaliczył czołówkę. Na zakręcie, żeby nie wjechać w chłopa skręcił za mocno w lewo i wjechal w dwa drzewka. A ten idiota był pijany. Znam go.

 4. Jan pisze

  Ciekawe czy za taką jazdę odpowie. A gdy były ktoś na chodniku co wtedy. O prawie przeleciał 30 metrów po chodniku i przez dwa wyjazdy.

 5. qwerty pisze

  Patologia! alw w sumie czemu ma sie bać skoro kolega w Świdniku zabił całą rodzine i mu 8 lat grozi. temu co najwyżej mandat i strata prawka bez którego i tak bedzie jeździł bo golfa wyklepie. Wtryski niech keszcze zrobi bo kopcił. Chory system a za batonika dostajesz 2 lata

Zostaw odpowiedź