miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policyjna akcja na sądeckim basenie! Golas chciał wskoczyć z trybun do wody

1 3 107

Nieco ponad tydzień temu, na miejskim basenie przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, doszło do nietypowej sytuacji. Przebywający na trybunach mężczyzna, z niewiadomych przyczyn nagle zaczął się rozbierać, a po chwili próbował wskoczyć do wody. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia personelu i osób przebywających w obiekcie. Na miejsce wezwano Policję.

Czytaj również: Dopiero zaczęli wspólne życie, a już stracili wszystko! Pomóż Nadii i Łukaszowi z Dąbrowej

Do zdarzenia doszło 26 stycznia przed godz. 15.00. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na terenie jednej z pływalni jakiś mężczyzna będący na trybunach, rozebrał się i zachowuje się tak jakby chciał wskoczyć do basenu – mówi w rozmowie z miastoNS.pl asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że mężczyzna wyszedł jednak z budynku, a swoim zachowaniem nie zagrażał zdrowiu i życiu innych osób, jak również swojemu. Funkcjonariusze ustalili jego rysopis i przeszukali okoliczny teren, ale mężczyzna oddalił się z pływalni w nieznanym kierunku – dodaje Iwona Grzebyk-Dulak.

Marek Jaśkiewicz
fot. MOSiR Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Fanka basenów pisze

    Prze jajca – pamiętam jak jeden golas po plantach kiedyś gonił… Co z nim?

Zostaw odpowiedź