miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tylicz: Na ul. Wolności zderzyły się dwa samochody! [ZDJĘCIA]

0 312

W czwartek (7 lutego) ok. godz. 19:57 na ul. Wolności w Tyliczu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób, w tym dwójka dzieci. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

 

Czytaj również: Tragedia w Krynicy! Rolka wyciągu narciarskiego dla dzieci wciągnęła mężczyznę

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na łuku drogi doszło do kolizji pojazdów marki Opel, w którym podróżowały cztery osoby (w tym dwójka dzieci) oraz Honda, w którym podróżowały dwie osoby. Blokowały one jeden pas drogi. Ruch odbywał się wahadłowo. Wszyscy uczestnicy opuścili samochody o własnych siłach i nie zgłaszali dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów oraz oświetleniu terenu działań. Po wykonaniu czynności przez Policję uszkodzone pojazdy przemieszczono na pobocze drogi – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Do działań na ul. Wolności w Tyliczu zadysponowane zostały zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju i OSP Tylicz. Czynności prowadzone przez strażaków trwały prawie półtorej godziny.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź