miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rockowa familia z Poisons z wizytą w nowosądeckim Starostwie [ZDJĘCIA]

0 585

Wczoraj w starostwie powiatowym doszło do niecodziennej wizyty. Zaproszenie nowosądeckiego starosty Marka Pławiaka, przyjęli muzycy z zespołu Poisons, pochodzącego z Tęgoborzy. Zespół bardzo dobrze radzi sobie na polskiej scenie muzycznej – zyskał sporą popularność, nakręcił kilka klipów, grał też jako support przed występami innych kapel rockowych.

 

Czytaj również: Sądeckie Dni Fotografii zakończyła okolicznościowa gala! [ZDJĘCIA]

 

– Dziękujemy staroście za jego zaangażowanie i promowanie nas. Zawsze możemy na niego liczyć przy organizacji koncertów. Z tego, co wiem, często słucha też naszych płyt. Dzisiaj przynieśliśmy statuetkę z podziękowaniem za okazywaną pomoc i wsparcie. – informuje Ricardo Gołąb, menadżer zespołu.

Poisons został założony w roku 2013 przez trójkę rodzeństwa oraz ich rodziców. W 2016 roku ukazał się debiutancki album zespołu pod tytułem „Ucieczka”. Wokalistką i autorką tekstów jest  Elżbieta Gołąb. Na gitarze elektrycznej oraz akustycznej gra Angela Gołąb, gitarę bassową obsługuje Martin Gołąb, klawisze – Sergiusz Gołąb. Nad całym projektem czuwa Ricardo Gołąb – menadżer i autor tekstów.

Muzycy sporo koncertują, najbliższa okazja do zapoznania się z ich twórczością nadarzy się podczas rockowego festiwalu „Muzyka dla wszystkich”, który we wrześniu odbędzie się w Centrum Kultury w Łososinie Dolnej. Wystąpi na nim wiele bardzo dobrych kapel rodem z południowej części Polski. Gościem specjalnym imprezy będzie Grzegorz „Ornette” Stępień. Wisienką na torcie planowanych koncertów będą nowe aranżacje klasycznych utworów ludowych, grane przez artystów biorących udział w festiwalu.

 

                                                                                        

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: Oficjalny Portal Powiatu Nowosądeckiego

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź