miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanka Izabela Szafrańska dostała się do półfinału The Voice of Poland! [WIDEO]

0 648

Zarówno głosy widzów, jak i jurorów były decydujące w kolejnym już starciu uczestników programu muzycznego The Voice of Poland. Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna swoim wykonaniem zdobyła serce Michała Szpaka, który jest jej trenerem.

 

Czytaj również: Izabela Szafrańska wygrała bitwę i dostała się do kolejnego etapu The Voice of Poland! [WIDEO]

 

25-letnia Izabela Szafrańska wystąpiła jako pierwsza w emitowanym na żywo programie The Voice of Poland. Piotr Cugowski stwierdził, że musi mieć nerwy ze stali, aby otwierać w tak magiczny sposób tego typu show, a Grzegorz Hyży porównał ją do sławnej Celine Dion.

– Dużo w tym było Celine Dion, ale tych dobrych cech, tej łatwości we wchodzeniu na szczyty. Ty się nie męczyłaś. Byłaś spokojna i ten spokój dotarł do mnie i unosił się wokół ciebie. Nie bałem się, mimo, że nie słyszałem cię na próbach, to wiedziałem po pierwszych dźwiękach, że sobie poradzisz – skomentował występ Grzegorz Hyży.

 

 

Izabela Szafrańska wykonała przebój Faith Hill „There You’ll Be”. Pomimo, że głosy widzów “zgarnęła” Natalia Zastępa, młoda wokalistka z Lipnicy Wielkiej zyskała uznanie Michała Szpaka i tym samym dostała przepustkę do półfinału popularnego programu muzycznego.

Siostry Szafrańskie w 2013 roku wzięły udział w programie „Must Be The Music” i dotarły do finału, od tej pory koncertują za granicą oraz uczestniczą w Festiwalach Kultury Żydowskiej.

Agnieszka Michalik
Wideo i fot.: The Voice of Poland TVP

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź