miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tiktoker i memiarz w Nowym Sączu! Sceną w Fabryce zawładnie Stand Up

0 1 039

Siema NOWY SĄCZ, jesteście tutaj?! Już w czwartek (2 grudnia) scenę w Waszym mieście przejmują Daniel Midas i Paweł Konkiel! Obydwaj wystąpią z nowymi programami, więc wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy. Takiego składu jeszcze u Was nie było! Tiktoker oraz memiarz, a przy tym świetni komicy, będą mieli przyjemność wystąpić dla Was w Fabryce. Możecie liczyć na dwie godziny znakomitej zabawy. To jak, z kim się widzimy?

 

Czytaj również: To NIESAMOWITE! Przez lata pod mostem znajdował się schron. Mamy zdjęcia

 

Bilet na wydarzenie kupisz tutaj – KLIK

DANIEL MIDAS – odkrycie internetu tego roku. Komik, którego „szopkę dla reportera” oglądają już wszyscy. Od kierowców, przez nauczycielki, aż po znanych adwokatów. Jego ulubionym tekstem na podryw jest: „Jestem z Kaszewiakiem po imieniu”. – podobno 100% skuteczność. Prywatnie – bardzo pozytywny i zawsze uśmiechnięty chłopak. Gość ma dwa metry wzrostu, więc jak go poprosicie to pewnie zdejmie Wam coś z górnej półki.

PAWEŁ KONKIEL – śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. W materiale „Stan przedzawałowy”, pokaże męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę dobrego chłopaka, co to „dzień dobry” na klatce mówi.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź