miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przesłuchania w Nowym Sączu! Służby Ludomira Handzla nie odpuszczą Michałowi Kądziołce? W tle budowa stadionu miejskiego

3 6 173

W ubiegły czwartek, w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa radnego Michała Kądziołki, w sprawie wezwań, jakie Straż Miejska wysłała do uczestników symbolicznego otwarciu stadionu miejskiego. Podczas krótkiego briefingu medialnego Michał Kądziołka poinformował m.in. o łamaniu w Nowym Sączu zasady wyrażania własnej opinii i wolności słowa. Radny zaapelował do mieszkańców Nowego Sącza, że w przypadku podobnych wezwań do służb prezydenta Ludomira Handzla oferuje im pomoc prawną. Dzięki uprzejmości Naszej TV Sądeckiej poniżej całość nagrania.

Czytaj również: Happening pod stadionem Sandecji! Uroczyście oddali obiekt w ręce mieszkańców

Przypomnijmy, w sobotę (4 listopada) przy ul. Kilińskiego 47 w Nowym Sączu odbył się happening. Głównym powodem spotkania była chęć oddania do użytku Stadionu Miejskiego. Pierwotnie miało to się odbyć w czerwcu, kolejny termin to 3 listopada. – Chcieliśmy się spotkać wczoraj, niestety pierwszy piątek i chęć degustacji kiełbasek nam to uniemożliwiła. Spotykamy się dzisiaj i z przytupem kończymy inwestycję – mówili zgromadzeni sądeczanie. Podczas wydarzenia nie zabrakło kiełbasek z grilla, sztucznych ogni. Był również wymowny baner: „Pracujemy dla siebie. Ludomir Handzel. Koalicja Nieudaczników”.

Ostatecznie Michał Kądziołka nie został przesłuchany. Jego pełnomocnik złożył wniosek o przekazanie prowadzenia postępowania Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdyż zachodzi podejrzenie, że Straż Miejska w Nowym Sączu może być nieobiektywna.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. Lucy Fere pisze

  Jezeli sa podstawy prawne i prawo zostalo naruszone to skad to obruszenie?

  Akcja>< Reakcja, jak to w fizycie.

  😈😈😈

 2. Patryk Górski pisze

  Pan LUDOmyś Handzel, komunista w drugim pokoleniu, tak właśnie „działa”.

 3. Eka pisze

  Ale tłumy, czy to już cała rodzina p MK

Zostaw odpowiedź