miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Stadion Sandecji prawie gotowy na rozpoczęcie rozgrywek! [ZDJĘCIA]

2 3 612

Już 21 lipca ruszają pierwszoligowe rozgrywki, w których nasz region reprezentować będzie oczywiście Sandecja Nowy Sącz. O to, czy zobaczymy sądecką drużynę na boisku przy ul. Kilińskiego, kibice nie muszę się już specjalnie martwić.

 

Czytaj również: Sandecja wraca do treningów! Są nowe twarze [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Zakończył się już montaż nowych krzesełek, w ostatnich dniach do Nowego Sącza dotarły także nowe boksy dla zawodników rezerwowych i służb medycznych. Aby Sandecja wypełniła warunki licencyjne narzucone przez PZPN, konieczne było wykonanie także innych prac związanych choćby z montażem dodatkowych kamer monitoringu, dostosowaniem oświetlenia stadionu i samej płyty boiska, utworzeniem stref dla osób niepełnosprawnych, czy zapewnieniem awaryjnego oświetlenia obiektu.

Według zapowiedzi klubu pierwszy mecz Sandecji przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, zostanie rozegrany 11 sierpnia. Rywalem biało-czarnych będzie GKS Katowice.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. keisyr pisze

    Stadion dla plebsu !!! Jak deszcz to leje po karku, a siusiu robi sie pod drzewem !!! Trybuny wielkości jak na boisku B klasy w Jazowsku !!! Nowakout !!!

  2. Miastons pisze

    Teraz to spokojnie sandecyja może walczyć tu o puchar Tymbarku

Zostaw odpowiedź