miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowoczesna koparko-ładowarka w Podegrodziu!

0 2 214

Gmina Podegrodzie zakupiła nową koparko-ładowarkę. Sprzęt będzie służył do bieżących prac komunalnych i porządkowych. Profesjonalny sprzęt posłuży dla Zakładu Gospodarki Komunalnej (ZGK) w Podegrodziu. Nowa koparko-ładowarka JCB kosztowała 520.260,00 zł. JCB, czyli Joseph Cyril Bamford, to renomowana firma specjalizująca się w produkcji maszyn budowlanych od ponad siedemdziesięciu lat. Jednym z najnowszych osiągnięć tej firmy jest nowa koparka JCB, która wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku budowlanego i remontowego.

Czytaj również: Brawo Adrian! Szacun Łukasz! Komendant podziękował uczniom sądeckiego „gastronoma” za wzorową postawę

– Nowy sprzęt będzie służył pracownikom ZGK do usuwania awarii wodno-kanalizacyjnej oraz obsługi dróg gminnych (czyszczenie rowów, korytkowanie, odwadnianie). Do tej pory Gmina wynajmowała koparkę do ww. prac w drodze przetargu – informuje Stanisław Banach, wójt Podegrodzia. Nowa koparka jest wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które pomagają zminimalizować ryzyko wypadków i obrażeń. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać prace nawet w trudnych warunkach terenowych dodaje gospodarz Podegrodzia.

Nowa koparka JCB charakteryzuje się doskonałą wydajnością i niezawodnością. Wyposażona w nowoczesny silnik, zapewnia wystarczającą moc do wykonywania różnorodnych prac budowlanych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii silnikowych, jest także bardziej przyjazna dla środowiska, emitując mniejszą ilość szkodliwych substancji.

Fot.: UG w Podegrodziu

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź