miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pozostały dwa tygodnie, brakuje jedynie 40 tys. złotych! Pomóżmy Różyczce Dąbrowskiej… [Udostępnij]

0 485

Pochodząca z Nowego Sącza Różyczka Dąbrowska ma tylko dwa latka… Cierpi na nerwiakowłókniowatość typu I (NF1) z dysplazją kości piszczelowej prawej. Trudno sobie wyobrazić ból i cierpienie dziewczynki, której nóżka nieustannie się łamie. Grozi jej amputacja. Jedyną szansą jest operacja w Paley European Institute. Trwa zbiórka pieniędzy. Kolejna okazja, aby wesprzeć dziewczynkę już w najbliższą niedzielę w Kinie Sokól w Starym Sączu. Zaplanowano koncert Izabeli Szafrańskiej!

 

Czytaj również: Dosyć słów, teraz czyny! Młodzieżowy Strajk Klimatyczny już w piątek

 

– Starosądecka fundacja Będzie dobrze organizuje koncert charytatywny dla Róży Dąbrowskiej już w niedzielę 1 grudnia. Koncert rozpocznie się o godzinie 16:00 w kinie Sokół w Starym Sączu – informuje organizatorka wydarzenia. – Wstęp to datki do puszki. W programie m.in. występ Izabeli Szafrańskiej, pokaz mody i konkursy, występy dzieci i młodzieży oraz atrakcje dla dzieci.

W każdej chwili można pomóc w zbiórce. Rodzice Różyczki założyli profil na stronie siepomaga.pl, na którym przedstawiona jest historia Róży, organizowane są ciekawe licytacje oraz można bezpośrednio pomóc dziewczynce.

Link do zbiórki pieniędzy – KLIK

 

Rafał Kmak
fot. archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź