miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Sądeckie” na bilbordach w całej Polsce!

1 756

Powiat Nowosądecki rusza z ogólnopolską kampanią #OdkrywajSądeckie. Wszystko po to, aby na Sądecczyznę przyjeżdżało coraz więcej osób. Termin rozpoczęcia kampanii nie został wybrany przypadkowo – po czasie epidemii i niemożności podróżowania, teraz Ziemia Sądecka otwiera się dla turystów.

 

Czytaj również: Tomasz Jarosz – kim jest zwycięzca Szansy na Sukces 2020?

 

– Ta kampania ma być wsparciem dla hoteli, pensjonatów, osób prowadzących kwatery agroturystyczne, a także dla branży gastronomicznej i oferującej różne atrakcje – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Chcemy przypomnieć Polakom, że nasz region jest bardzo atrakcyjny, przyjazny i smaczny, bogaty w wody mineralne, miody, zachwycający przyrodniczo i historycznie.

Już dzisiaj w 30 największych miastach w Polsce na 175 bilbordach i citylightach zobaczymy zdjęcia z najpiękniejszymi zakątkami Sądecczyzny. Dziennie, przekaz powinien dotrzeć nawet do 1,5 miliona odbiorców! 

 

 

 Chcemy w ten sposób przypomnieć, że „Sądeckie” jest dla wszystkich – lubiących rozkoszowanie się przyrodą, dla rodzin z dziećmi, osób starszych, sportowców, smakoszy regionalnej kuchni, bogatej kultury i różnorodnej historii. To miejsce, które zachwyca. Kto raz tutaj przyjechał, ten zawsze wraca. Sądecczyzna pozostaje w ciepłych wspomnieniach – dodaje starosta Marek Kwiatkowski.

Kampanię koordynuje Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Opr. Rafał Kmak
fot. SPNS

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. oDudeRozbić pisze

    Zamienił bym #OdkrywajSądeckie na #Witaj w strefie wolnej od LGBT ewentualnie #Odkryj Ciemnogród.

Zostaw odpowiedź