miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice pierwszym przeciwnikiem Sandecji w ramach rundy rewanżowej

0 248

Sandecja Nowy Sącz rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej od spotkania na własnym stadionie z Chojnicami. Po ostatniej zniżce formy, piłkarze i kibice liczą na zwycięstwo, które pozwoli na pozostanie „w kontakcie” z czołem tabeli.

 

Czytaj również: Wieczorne zmagania pań na korcie tenisowym

 

Ostatnia potyczka „Biało-czarnych” pozostawiała w kibicach uczucie niedosytu. Szybko strzelona bramka była dobrym prognostykiem na dalszą część spotkania, ale GKS Jastrzębie postawiło trudne warunki, które zaowocowały bramką wyrównującą w ostatnich minutach spotkania.

Chojniczanka Chojnice po 17. kolejkach Fortuna 1 Ligi zajmuje 7 miejsce w tabeli z 25. punktami na koncie. Ostatnia kolejka spotkań była udana dla ekipy z Chojnic, gdyż udało im się wywieźć zwycięstwo z trudnego terenu w Tychach.

Najbliższy rywal „Biało-czarnych” z pewnością ustawi poprzeczkę bardzo wysoko, lecz jeśli zawodnicy Sandecji chcą marzyć o powrocie do Ekstraklasy i podtrzymaniu statusu twierdzy „K-47”, powinni zrobić wszystko co w ich mocy, aby wygrać to spotkanie i nie tracić kontaktu z czołówką.

Spotkanie Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice odbędzie się w najbliższą sobotę (10 listopada), o godzinie 17:00.

 

Marcin Cięciwa

Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź