Remis Sandecji w czwartym sparingu

1 456

W kolejnym meczu sparingowym na stadionie w Stróżach Sandecja zremisowała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1. Bramkę dla „pasów” zdobył Rafael Victor. Rywale „Dumy Sądecczyzny” na co dzień grają w III Lidze, obie bramki w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Jako pierwszy dla KSZO w 69 minucie trafił Bartosz Szydłowski, ale Sandecja odpowiedziała już po 3 minutach.

Czytaj również: Pomagał innym teraz sam potrzebuje pomocy [Akcja charytatywna]

Sandecja Nowy Sącz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 (0-0)

Bramki: Rafael Victor 72′ – Bartosz Szydłowski 69′.

Sandecja (I połowa): Dominik Budzyński – Adrian Danek, Tomasz Boczek, Dawid Szufryn, Adrian Basta – Kamil Ogorzały, Wiktor Żołądź, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Rubio – zawodnik testowany.

Sandecja (II połowa): Dominik Budzyński – Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bučko, zawodnik testowany, Adrian Basta – zawodnik testowany, Wiktor Żołądź, Damian Chmiel, Michał Walski, zawodnik testowany – Rafael Victor.

KSZO (I połowa): Paweł Lipiec – Maciej Kraśniewski, Damian Mężyk, Przemysław Dwórzyński, Marcin Kaczmarek – Jakub Chrzanowski, Fuad Bayramov, Konrad Zaklika, Paweł Kaczmarek – Michał Paluch, Szymon Stanisławski.

Autor: Mateusz Michniak
Źródło i Fot.: Sandecja.pl