Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mochnaczka Niżna: Osobówka wypadła z drogi

0 105

Wczoraj (18 marca) w godzinach popołudniowych w Mochnaczce Niżnej samochód osobowy wypadł z drogi i znajdował się w korycie potoku. Właścicielowi pojazdu nic poważnego się nie stało.

 

Czytaj również: Żona wezwała pomoc. Niestety na ratunek dla męża było za późno

 

18 marca około godziny 13.22 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Mochnaczce Niżnej. – Ustalono, że samochód osobowy wypadł z jezdni i znajdował się na przydrożnym zboczu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeprowadzeniu wywiadu na temat osób poszkodowanych oraz organizowaniu kierowania ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Sprawdzono pojazd pod kątem wycieków. Samochód został pisemnie przekazany właścicielowi – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.