Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Długoszowskiego

1 712

Minionej nocy (14 lutego) na ul. gen. Wieniawy-Długoszowskiego doszło do zdarzenia drogowego. Dachowała tam osobówka, którą podróżował tylko kierowca. Mężczyźnie nic poważnego się nie stało i nie został zabrany do szpitala przez Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Dachowanie osobówki na Piłsudskiego

 

14 lutego około godz. 3.45 zastęp Straży Pożarnej wysłano do działań w Nowym Sączu na ul. Długoszowskiego. – Po przybyciu na miejsce ustalono, że samochód osobowy Nissan Almera leżał na dachu. Samochodem podróżował sam kierujący, który znajdował się poza pojazdem. W chwili przybycia zastępu na miejscu zdarzenia znajdowała się Policja oraz karetka Pogotowia Ratunkowego, a kierujący po przebadaniu pozostał na miejscu zdarzenia. Pojazd blokował jeden pas ruchu – informował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora oraz zakręceniu instalacji LPG w samochodzie. Na miejsce zdarzenia przybyła laweta, która zabrała samochód. Jezdnia została uprzątnięta z pozostałości powypadkowych, po czym ruch został odblokowany w obu kierunkach. Działania strażaków trwały niespełna godzinę – dodaje rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. keisyr pisze

    Szkoda że sądecki burak nie został zabrany do szpitala !!!
    Miasto by miało jednego buraka mniej !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.