Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Pojechał z kumplami „na szlifa” i zdewastował stadion Heleny!

1 3 155

Pod koniec stycznia, ok. 20-letni kierujący wraz z kolegami wybrali się na przejażdżkę po mieście. Spokojna jazda ulicami Nowego Sącza najwidoczniej szybko im się znudziła, bo postanowili wjechać samochodem na stadion piłkarskiej drużyny KS Helena i kręcić tzw. „bączki” na płycie boiska. Teraz zapłacą za swoją głupotę, gdyż straty oszacowano wstępnie na 10 tysięcy złotych.

Czytaj również: Nowy Sącz: Pomylił kumpli z policjantami i zaproponował im „prochy”!

Do zdarzenia doszło 30 stycznia ok. godz. 19. – My go złapaliśmy na gorącym uczynku, jak kręcił samochodem „bączki” na stadionie. W aucie siedziało jeszcze dwóch jego kolegów. Wszyscy w wieku ok. 20 lat. Tłumaczyli, że przyjechali sobie „na szlifa”, ale jak przyszło co do czego, to ten kierujący przeprosił i zadeklarował, że pokryje koszty naprawy. Niestety, mimo że dostał od nas szansę, nie pojawił się już u nas w klubie, więc byliśmy zmuszeni zgłosić sprawę na Policję – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Wojciech Chronowski, wiceprezes i kierownik KS Helena.

Dzień po zdarzeniu Policja otrzymała zgłoszenie i rozpoczęła działania w tej sprawie. – Zarządca terenu oszacował straty na kwotę około 10 tys. złotych. Ustalono pojazd, którym zniszczono tę murawę, a w sprawie trwają dalsze czynności – informuje nas asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Sprawa najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie, a młody kierujący poniesie konsekwencje swoich czynów.

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. Piter pisze

    Bezstresowe wychowanie – bezstresowe zachowanie. Przecież ostatecznie nic się nie stało. Nudę trzeba jakoś zabijać. Takie to nam wyrasta genialne społeczeństwo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.